Kullanıcı Paneli

Drinkwell® Aksesuarlar

Drinkwell® Premium Filtre (3'lü Paket)

Drinkwell Premium Filtre 6 bölümden oluşur. Filtrenin ömrünün uzun olması ve suyun iyi filtrelenmesi için her bölüme eşit miktarda kömür dağıtılmıştır. Her bölüme daha iyi filtreleme yapması için daha fazla kömür konulmuştur. Bu filtre Drinkwell Su Pınarı modellerinin çoğunda çalışır ve suyun daha taze kalması için her 4 haftada bir değiştirilmesi gerekir.
* Bu filtreler Drinkwell 360 modellerinde kullanılmaz.

Sipariş Ver

Drinkwell® Temizleme Seti

Drinkwell Temizleme Seti ürün sahiplerine Su Pınarlarını temizlerken kolaylık sağlar. Yeni geliştirilmiş özellikleriyle, plastik tutma sapı, alt kısmı geniş sünger ucuyla daha iyi temizlik sağlar.

Sipariş Ver

Drinkwell® 360 Yedek Filtre (3'lü Paket)

Drinkwell 360 Yedek Filtreleri suyu temiz ve taze tutmak için dizayn edilmiştir ve sadece Drinkwell 360 modellerinde kullanılır. Kıl, döküntü ve kırıntıları yakalar, her filtre karbon içerir ve özellikle suyun içerisindeki kötü tatları ve kokuyu giderip taze tutarak daha fazla içilmesini sağlar. Filtre mutlaka 4 haftada bir değiştirilmelidir.

Sipariş Ver

Drinkwell® Avalon ve 360 Paslanmaz Çelik Sünger Ön Filtresi ( 2'li Paket)

Drinkwell değiştirilebilir sünger ön filtresi suyun içerisindeki büyük kırıntıları ve kılları motora ulaşmadan toplar ve suyun temiz kalmasını sağlar. Sünger filtresi sizin Su Pınarını temizleme aralığında motorun temiz kalmasını ve su pınarı akışının yerinde olmasını sağlar. Drinkwell sünger filtreler 2'li paket halinde Avalon Seramik Su Pınarı ve Drinkwell 360 Paslanmaz Çeliğe uyumlu olarak satılmaktadır.

Sipariş Ver

Drinkwell® Avalon kömür Filtresi ( 4'lü Paket)

Sadece Drinkwell Avalon Su Pınarı için tasarlanmış ve paketin içerisinden 4 adet değiştirilebilir filtre bulunmaktadır. Drinkwell değiştirilebilir kömür filtresi evcil hayvanınızın suyunu temiz ve taze tutmasını sağlar. Her filtrenin özelliği, içerisindeki 2 katlı polyester ped kırıntıları ve kılları toplar aynı zamanda filtrenin içindeki kömürlerde suyun kokusunu ve kötü tatları gidererek evcil hayvanınızın suya ilgisini daha da artırır. Kömür filtresi Su Pınarının ve motorunun ömrünü uzatır ve 4 haftada bir değiştirilmesi gerekir.

Sipariş Ver

PetSafe® Aqua Kömür filtresi 4'lü Paket ( 6 Ay Yeterli)

Bu filtre Petsafe Aqua Su Pınarı modellerinde çalışır ve suyun daha taze kalması için her 6 haftada bir değiştirilmesi gerekir.

Sipariş Ver