Kullanıcı Paneli

Drinkwell Sahipleri Neler Söylüyor.

Yeni Drinkwell'i hem ben hem de kedim çok sevdik. Kedimin bir su pınarı var dediğimde insanlar benim deli olduğumu düşünüyorlar. Bence kediniz varsa su pınarı kullanmamak delilik. Bu ürünü yapmak için harcadığınız emek için teşekkürler.

Kimbrie N.
South Carolina

Drinkwell aldığımdan beri üç kedimizde başka hiçbir yerden su içmez oldular. Kedilerimizden birinde böbrek sorunu olduğundan ve sık sık taze su içmesi gerektiğinden Drinkwell'i almıştık. Sağlığı şu an son derece iyi. Bu arada kedilerimiz mutfak tezgahı üzerine, lavabo kenarlarına çıkıp musluğu açmamız için yalvarmaları da durdu. Drinkwell'den çok memnunuz ve herkese tavsiye ediyoruz.

John & Cassandra H.
Maryland

Üç dişi bir erkek dört kedim var. Erkek kedim Cory'nin idrar yollarında devamlı kristalleşme olmaya başlamıştı ve sadece antibiyotik tedavisi yeterli olmuyordu bol ve taze su içmesi gerekiyordu. Drinkwell Cory'nin hayatını kurtardı, çok teşekkürler.

Beth D.
Newman, GA

Drinkwell kullanıyordum ve bir tane de evimin alt katı için aldım. Kedilerimden biri kör ve kör olan kediler daha az su içiyorlar çünkü kazara burunlarının suya girmesinden hoşlanmıyorlar. Şimdi Drinkwell'in sesine giderek daha rahat ve bol bol su içebiliyor. Kedilerim Drinkwell'e bayılıyorlar dolayısıyla bende.

Katie B.
Yorba Linda, CA

Beş kedim var, iki tane Drinkwell su pınarımız var. Kedilerim Drinkwell'e bayılıyorlar hatta akış hızı azaldığında miyavlayarak bana haber veriyorlar. Onların adına çok teşekkür ediyorum.

Betty B.
Oregon

Kedimizin idrar yolları ile ilgili çok acı deneyimleri oldu. Veterinerimiz kristal oluşmaması için hayatının sonuna kadar özel bir dietle beslenmesi ve bol su içmesi gerekli olduğunu söyledi. O sırada Drinkwell imdadımıza yetişti. Bol bol taze su içtiği için kedimizin sağlığı mükemmel ve ömür boyu diet mecburiyetimiz kalmadı. Tertemiz , havalanmış akan bir su dururken kim kirlenmiş kaygan bir kaptan su içmek ister ki ?

Caleb R.
California

Kedimiz Drinkwell'e bayılıyor, böbrekleri normal çalışmaya başladı ve biz bundan çok memnunuz.

Joyce S.
Florida

Dört kedimizde Drinkwell'e hayran. Biz de kullanım kolaylığına ve özellikle erkek kedilerimizin sağlığına katkısına hayranız. Teşekkürler Drinkwell.

Greta B.
Virginia

Kedilerimiz Drinkwell' e bayılıyorlar ve tezgah tepesinde gezmekten vazgeçtiler.

Michelle M.
Indiana

Drinkwell'i aldığımda kedim ona bayıldı. Daha sonra evin başka bir bölümünde kullanmak için başka bir marka su pınarı aldım fakat hiç kullanmadılar tekrar bir Drinkwell daha aldım. Harika bir ürün ve herkese tavsiye ediyorum.

Kathryn H.

Su pınarımıza bayılıyoruz ve herkese tavsiye ediyoruz. Böyle harika bir ürün için teşekkürler.

Sean R.
California

Daha paketi açar açmaz ürünün kalitesine hayran kaldım. Kedimin idrar yolları sorunu vardı daha fazla su içmesi gerekiyordu. Şu an ikimizde çok memnunuz, mükemmel ürün için teşekkürler.

Judy S.
Alabama

Üründen çok memnunuz. Herkese ne kadar güzel bir buluş olduğunu anlatıyoruz. En yaşlı kedimiz artık tezgah tepelerine çıkmaya çalışmıyor ve su pınarının başından ayrılmıyor.

CJ R.
Michigan

Kedim hiçbir zaman su kabı kullanmadı, biz suyu açana kadar lavabo kenarında miyavlardı. Drinkwell bizim için mucize bir çözüm oldu. Şimdi o daima tertemiz su içiyor bende onun susuz kalması endişesi taşımıyorum. Teşekkürler…

Judy H. & Apricot
(Meow) Nevada

Kedilerim Drinkwelle bayılıyorlar, çok akıllıca bir buluş. Drinkwell'in etrafında vahşi hayatta su pınarı bulmuş kaplanlar gibi dolaşmalarına bayılıyorum. Hayatımız kolaylaştı , teşekkürler.

Mimi K.
Tennessee

Bu harika ürün için size teşekkür etmek istedim. Kedilerimden biri olan Frank'ın son veteriner ziyaretimde böbreklerinin çalışmasında değerleri normalin dışında çıktı. Frank hep musluktan su içmeyi sever ve yeterince su içmiyordu. Internetten Drinkwell'i bulduğumda denemeye karar verdim. Şu an Frank'ın içtiği su miktarı inanılmaz eminim bir sonraki kontrolde değerleri düzelmiş olacaktır. Frank adına teşekkürler.

Barb H.
Iowa

Size bu mükemmel ürün için teşekkür etmek istedim. Kedilerimin her birinin Drinkwell'den su içme şekli farklı ama seyretmesi en zevkli olanı kafasının yarısını akan suyun altına sokup yanağının kenarından akanları yalayan Red the Rat.

Pat G.
Pennsylvania