Kullanıcı Paneli

Drinkwell Kullanıcı Yorumları

Ebru Ş. - Levent/İstanbul

1 kedim var ve her kedi gibi taze temiz su içmeye ihtiyacı ve merakı var. Kedim Biber, 1 yılı aşan süredir  Drinkwell  Su Pınarı kullanıcısı. İzlediğim kadarıyla o çok memnun, akan sudan içmek onun için her zaman keyifliydi. Su pınarı sayesinde musluktan akan suya merakını karşılayabiliyoruz. Diğer yandan sahibi olarak bizlere de bir konfor yarattı açıkçası, filtresini düzenli değiştirdiğimiz takdirde, suyunu her gün değiştirmek durumunda kalmıyoruz. Duruma göre suyunu haftada bir değiştirmek yeterli oluyor, herkese tavsiye ederim.

Caleb R. - California

Kedimizin idrar yolları ile ilgili çok acı deneyimleri oldu. Veterinerimiz kristal oluşmaması için hayatının sonuna kadar özel bir dietle beslenmesi ve bol su içmesi gerekli olduğunu söyledi. O sırada Drinkwell imdadımıza yetişti. Bol bol taze su içtiği için kedimizin sağlığı mükemmel ve ömür boyu diet mecburiyetimiz kalmadı. Tertemiz , havalanmış akan bir su dururken kim kirlenmiş kaygan bir kaptan su içmek ister ki ?

R.LEVENT Y. - Erenköy/İstanbul

Kedilerin akan suya olan ilgileri ve akan sudan daha çok su içme arzuları nedeniyle 2012 yılında "Drinkwel" klasik su pınarından aldım. Bu güne kadar olan kedime su içme isteği doğurarak su içmeye yönlendirmesinden, güzel görüntüsünden, rahat temizlenmesinden, teknik olarak bana bir sorunsuz ve sessiz çalışmasından son derece memnunum. Tüm kedi ve köpek sahiplerine gönül rahatlığı ile ısrarla önerebileceğim "Drinkwel su pınarlarından" zaman geçirmeden satın almalarını tavsiye ederim.

John & Cassandra H. - Maryland

Drinkwell aldığımdan beri üç kedimizde başka hiçbir yerden su içmez oldular. Kedilerimizden birinde böbrek sorunu olduğundan ve sık sık taze su içmesi gerektiğinden Drinkwell'i almıştık. Sağlığı şu an son derece iyi. Bu arada kedilerimiz mutfak tezgahı üzerine, lavabo kenarlarına çıkıp musluğu açmamız için yalvarmaları da durdu. Drinkwell’den çok memnunuz ve herkese tavsiye ediyoruz.

Ümit S. - Moda/İstanbul

Bence her hayvan sahibi bu müthiş imkanı minik dostuyla paylaşmalı. Benim kedim Drinkwell pınarından su içmekten çok keyif alıyor. Geceleri ses gelmesin diye fişten çıkarıyorum. Sabah uyandığımda miço yu bazen su pınarı başında akmasını beklerken buluyorum. Bazen de miyavlayarak fişi takmamı işaret etmesi de çok şaşırtıcı bir deneyim oldu benim için. Daha önceleri aksam isten gelince bana musluğu açtırıp içmek isterdi. Bu duruma çok üzülürdüm. Tüm gün temiz bir su içmek için beni bekliyormuş gibi hissederdim. Şimdi Drinkwell ile içim çok rahat.